Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Şartlar] Etkinlik
Herkes etkinlikten şikayetçi aslında kimse asıl sorunun sürüm olduğunun farkında değil çinli yetkililer ve türk yetkililer bunun farkında sürümde verilecek fazla bişey kalmadı oyuna sürüm lazım fakat sürüm için 3 ayda 90 bin usd lazım bu paranın yüklenmesi için oyunda ek özellik lazım bunu da yetkililer anlamıyor herkrs sürümü tamamlıyor yavaş yavaş ve kp çekmek için kimsenin bi sebebi kalmıyor dolar kur'unun da yüksekliği bizi bundan uzaklaştırıyor ayrıca oyundakilerin ve yetkililerin en büyük hatası nur ol konusu oldu herkes parayı ona yedirdi 100 k üzeri para yedi adam o kadar parayı oyuna bassaydı herkes ne etkinliklere böyle ağlardı ne de olaylara şimdi şöyle bi dönencedeyiz oyuna sürüm için para lazım fakat oyuncuların para yüklemek için herhangi bir sebepleri kalmadı bu dönence sonsuza kadar devam edemez bu olaya türk yetkililerin el atması lazım yetkililer sürüm atlatmak için belli bir ücreti verebilirler fakat ellerindeki paradan vazgeçemiyorlar sizleri birer müşteri oyuncu olarak değil de birer para olarak görüyor oyun kapatılana kadar ne bassanız bize kar diyorlar normalde yetkililer aradaki farkı kapatabilirler şöyle düşünün 30 k usd yüklemesek bile 20 k yı geçtiğimiz oldu diye hatırlıyorum 2 yıldan fazla oldu bu paraların bi kısmı çinlilere gidiyor kalanı türk yetkililere türk yetkililer de bu parayı tamamen yiyor yani oyuna yatırım yok eskiden bu durum rehmod vs ile sürekli devam ederdi para oyuna akardı ortada bir para var yetkililer paraları çinlilere aktarıp sürüm atlatabilirler fakat bunu yapmıyorlar sürüm gelmedikçe sizler iyi bi etkinlik beklemeyin.

Umarım doğruları söylediğim için mod beni engellemez provoke falan etmek değil amaç bu yazıyı türk yetkiliye iletsinler beni anlarlar umarım bana bi cevap dönsün o türkiyedeki yayımcılar.
[Resim: giphy.gif]
ELLERİNE SAGLIK
Eline sağlık kardeşim
Oyundaki tek Türk yetkili moderatörlerdir.Yani moderatörlerinde bu tarz durumlarda söz hakkı olmadığı için yazdıklarınızın bir anlamı bulunmuyor.
Bu oyun tamamen Çin merkezlidir.Şartlar sağlandığında sürüm atlayacaktır.O zamana kadar ne kadar konu açarsanız açın sonuç değişmeyecektir.
(Dün, 11:59 AM)BatMan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyundaki tek Türk yetkili moderatörlerdir.Yani moderatörlerinde bu tarz durumlarda söz hakkı olmadığı için yazdıklarınızın bir anlamı bulunmuyor.
Bu oyun tamamen Çin merkezlidir.Şartlar sağlandığında sürüm atlayacaktır.O zamana kadar ne kadar konu açarsanız açın sonuç değişmeyecektir.
Kesinlikle♥️

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi