Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Paylaş] Bombomla Özlü Sözler
Tongue 
Uyarı:Biraz sonra okuyacaklarınız çok boştur ciddiye almayınız.
Hayatta iki şeyi bekledim bi seni bir de kalıcı takıyı ama ikiniz de gelmediniz sfhsjkgfhjks
[Resim: odBnXR.jpg]
Bi de benden olsun :dd
Hayatta iki şey yaktım, biri onun için ciğerimi diğeri kalıcı +5 antiği...
[Resim: sxL2Vf.gif]
İrem hanım nolacak bizim bu kalıcı takıdan çektiğimiz dhfjfjdjd
meraba
[Resim: giphy.gif]
Şimdilik yaşamana izin veriyorum, taa ki güçlenip öldürmeye değer biri olana kadar.
-Hisoka Morow
[Resim: 350992726be.gif]
(11-28-2019, 08:05 PM)Caitlyn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İrem hanım nolacak bizim bu kalıcı takıdan çektiğimiz dhfjfjdjd
Ayy valla inanın hiç bilmiyorum ezgi hanım ciğerimizi söktüler bizi mahvettiler... :ddd
[Resim: sxL2Vf.gif]
(11-28-2019, 09:35 PM)Genesis irem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-28-2019, 08:05 PM)Caitlyn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İrem hanım nolacak bizim bu kalıcı takıdan çektiğimiz dhfjfjdjd
Ayy valla inanın hiç bilmiyorum ezgi hanım ciğerimizi söktüler bizi mahvettiler... :ddd
irem hanım kalıcı takı versem size severmisiniz beni..
Ne demiş Sait Faik; "Sevmek, bir insanı sevmekle başlar her şey. Burada her şey bir insanı sevmekle bitiyor."
(12-01-2019, 04:32 PM)Magoa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demiş Sait Faik; "Sevmek, bir insanı sevmekle başlar her şey. Burada her şey bir insanı sevmekle bitiyor."
Çarı olmayan forum kullanmasın lütfen hanımefendi
Bu özlü söz değil twitterda herhangi birinin bir tweeti.Normalde konuyu trollüne açtım ama söz atılcaksa da egolas ya da magoa nınki gibi mantıklı sözler atılsın twitterdan yıkık tweetler postumu işgal etmesin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi