Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Geçici Etkinlikler] ETKİNLİK
Exclamation 
Merhaba,
https://www.337club.com/showthread.php?tid=5433 bu konuya cevap vermek istiyorum

Görevlere daha fazla oyuncu katılabilmesi için değiştirdik falan diyorlar ya bununla alakası olduğunu düşünmüyorum bu benim fikrim tabi bir hesaplama yapalım eski görevlerde futbol ile arena yapılmasa günlük 66 kurdele alabiliyorduk şimdi 70 alabiliyoruz ancak şu var ki diyelim ki diğer oyuncu arkadaşlarda arena kahraman bileti de yok böyle düşünürsek günlük 60 kurdele almış oluyoruz ve bu oyuncuların oyuna katılabilmesi değil etkinliğe katılmamasına neden olur onuda geçtim futbol ve arena destan bileti arkadaşlar var bu onlara haksızlık olmaz mı madem etkinlik değiştirilebiliyor bir düzenleme daha yapılması lazım ya eski haline getirilmesi lazım yada futbol kah arena destan ile ilgili bir şey getirilmesi lazım en kötü bir telafi ödülünün gelmesi şart bence bunu iletirseniz sevinirim
önceki etkinlik düzeninde toplam 1310 adet kurdela geliyordu kp yükleme ve harcama olmadan şimdi onlarla beraber 1310 yani görevlerdeki ödül miktarı azaldı bu sayede de neptün alma ihtimalinizde düşüş var ek olarak görevler kolaylaştırıldı diyorlar ama arenada 10 kişi yen ve 10 bs zafer çok kolay görev demi 25 30 lvl adamlar için Big Grin şimdi kp yükleme ve harcama olmadan max 1030 tane alacaksınız yani 170 adet daha lazım neptün için bu da kp ile alacak olursanız tanesi 300 kp den ddödüle gelecektir muhtemelen fakat oraya gelirse harcamaya ve yüklemeye geleceğini sanmıyorum eğer ki onlara gelirse de ddödüle geleceğini sanmıyorum uzun süredir hiçbir etkinlikte etkinlik itemlerini bu 3 yerde bir anda göremedik nedense neptün bazı oyuncular için biraz maliyetli bi item olacak ama diğer itemler alınacaksa birçok oyuncu için bedava gelmiş olacak tabi bi yerde de gözünüz doysun diyeceklerini de düşünüyorum ama diğer sv lere bakıyorum da adamlara daha güzel ödüller geliyor ama olsun onlar bizi düşünüyor itiraz etmeyelim az veriyorlar ama bizi düşündükleri için bu yoksa asla başka şey düşünme kardeşim sen Big Grin iyi oyunlar ♥
[Resim: giphy.gif]
Merhaba

Etkinliğin son hali duyuruda mevcuttur.Farklı bir değişim yada telafi planı yok.
İyi oyunlar dileriz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi