Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sorgulama] Trk seferde yükleme
Shocked 
Merhaba bugün gün içersinde yükleme yaptım fakat tek seferde yüklemeden herhangi birşey alamadım nasil çözülür ?
Merhaba

Sunucu ve karakter adınızı konu altına ekleyiniz.
Sayın Super Moderator,

Forumda açtığım önemli bir konu hakkında sizlerden hala bir geri dönüş alamadım. İlgileniyorsanız lütfen belirtin ya da bu konuları dikkate almanızı öneriyorum.
Hesap sorunlarıyla karşılaşan onlarca kişi var ama çözüme kavuşan tek bir durum yok.
İlgilerinize ihtiyacımız var...
Teşekkürler, iyi çalışmalar.
(03-23-2020, 04:43 PM)Haribo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın Super Moderator,

Forumda açtığım önemli bir konu hakkında sizlerden hala bir geri dönüş alamadım. İlgileniyorsanız lütfen belirtin ya da bu konuları dikkate almanızı öneriyorum.
Hesap sorunlarıyla karşılaşan onlarca kişi var ama çözüme kavuşan tek bir durum yok.
İlgilerinize ihtiyacımız var...
Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Merhaba

Genel tartışma alanı cevaplanmamaktadır.Sorunları sorun bildirimi bölümüne bildirmeniz gerekiyor.Genel tartışma alanı gibi alanlar oyuncuların kendi aralarında konuşmaları için açılmış alanlardır.
Şifrenizi unuttuysanız GM butonu üstünden talep oluşturmalısınız.Hesap güvenliğiden dolayı bu tarz işlemler forum üstünden gerçekleştirilmemektedir.
Anladım teşekkür ederim ancak gm butonu 1 haftadır sanırım cevaplanmıyor onu da anlamış değilim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi